SPORED TEKMOVANJA


Četrtek, 5. 12. 2019
Velika dvorana, Vegova 7 / OE Glasbena šola KGBL

1. kategorija
09.00 sestanek žirije

Ura 09.30 – 10.20

Ucenec 1. MAROLT LANA
Leto rojstva: 2010
pianist: Ivan Marinovič

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
H. E. Kayser: Etuda št. 19 op. 20
G. Perlman: Israeli concertino
“Hora - Hatikvah”

Ucenec 2. RUTAR NEŽA RIKKE
Leto rojstva: 2010
pianist: Aleksandra Pavlovič

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
H. E. Kayser: Etuda št. 13 op. 20
A. Komarovski: Koncert za violino št. 2 v A-duru
Allegro giocoso

Ucenec 3. SCHUSTER SOFIJA
Leto rojstva: 2012
pianist: Damjan Brcar

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
O. Rieding: Koncert za violino št. 1 v G-duru op. 34
Allegro moderato
V. Repše/M. Fleischman: Etude za 2. razred violine št. 75

Ucenec 4. UDOVIČ BES TRISTAN MAJ
Leto rojstva: 2010
pianist: Eva Sotelšek

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
V. Repše/M. Fleischmann: Etude za 3. razred violine št. 28 (A. Komarovsky)
G. Perlman: Israeli concertino
“Hora - Hatikvah”

Ucenec 5. UMEK ANGELIKA
Leto rojstva: 2010
pianist: Damjan Brcar

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
V. Repše/M. Fleischman: Etude za 2. razred violine št. 62 (Ch. Dancla)
Ch. Dancla: Variacije na Weiglovo temo op. 89

Ura 10.30 – 11.30

Ucenec 6. ZUPANČIČ ZALA
Leto rojstva: 2010
pianist: Jožica Prus

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
A. Komarovski: Etuda v D-duru, Allegro vivo
A. Arcidiacono: Variacije na škotsko temo

Ucenec 7. FERNANDEZ OSTAŠEVSKI CARLOS AMARU
Leto rojstva: 2010
pianist: Meira Smajlović

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
N. Baklanova: Etuda staccato
F. Seitz: Koncert za violino št. 2 v G-duru op. 13
Allegro non troppo

Ucenec 8. FERNANDEZ OSTAŠEVSKI MILA IMAK
Leto rojstva: 2012
pianist: Meira Smajlović

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
K. A. Fortunatov: Etuda št. 56 (A. Komarovski)
F. Seitz: Koncert za violino št. 5 v D-duru op. 22
Allegro moderato

Ucenec 9. JUVAN BLAŽKA
Leto rojstva: 2011
pianist: Urška Vidic

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
A. Janjšinov: Etuda/Variacija (iz zbirke Izbor etud za violino)
F. Küchler: Concertino v D-duru op. 12
Allegro moderato

Ucenec 10. KMET ANDREJA
Leto rojstva: 2010
pianist: Aleksandra Pavlovič

Spored T. Merhar: Violina na potovanju
A. Komarovski: Etuda št. 15 v C-duru, Con moto
A. Vivaldi: Koncert za violino v G-duru op. 3
Allegro


Četrtek, 5. 12. 2019
Velika dvorana, Vegova 7 / OE Glasbena šola KGBL

2. kategorija
13.30 sestanek žirije

Ura 14.00 – 15.00

Ucenec 1. LEILER NINA
Leto rojstva: 2008
pianist: Meira Smajlović

Spored T. Bec: Pravljica
F. Mazas: Etuda št. 47
A. Vivaldi: Koncert za violino v F-duru RV 293 (Štirje letni časi -- “Jesen”)
Adagio molto
Allegro

Ucenec 2. NAHTIGAL KRISTINA
Leto rojstva: 2008
pianist: Kaja Stražar

Spored J. B. Accolay: Koncert za violino št. 1 v a-molu
Allegro moderato
N. Baklanova: Etuda staccato
T. Bec: Pravljica

Ucenec 3. ŠURBEK TARA
Leto rojstva: 2009
pianist: Darja Brcar

Spored T. Bec: Pravljica
A. Komanovski: Etuda 49 (iz zbirke A. G. Gigorijan Violinska šola)
O. Rieding: Tema z variacijami v G-duru op. 23 št. 3

Ucenec 4. ŠVARC BRINA
Leto rojstva: 2009
pianist: Teja Komar

Spored T. Bec: Pravljica
O. Rieding: Concertino v a-molu op. 21 “v madžarskem slogu”
F. Fiorillo: Etuda št. 28

Ura 15.20 – 16.20

Ucenec 5. BEŠTEK MATE
Leto rojstva: 2008
pianist: Meira Smajlović
Spored Kayser: Etuda št. 61 (K. Fortunatov: Zbirka etud II. zv.) Allegro assai
T. Bec: Pravljica
A. Vivaldi: Koncert za violino v a-molu št. 6 op. 3
Allegro

Ucenec 6. BRAVEC LANA
Leto rojstva: 2008
pianist: Urška Vidic

Spored T. Bec: Pravljica
J. Dont: 24 etud za violino št. 6 op. 37
A. Komarovski: Koncert za violino št. 2 v A-duru
Allegro giocoso

Ucenec 7. BREGANT TARA
Leto rojstva: 2009
pianist: Meira Smajlović

Spored T. Bec: Pravljica
F. Mazas: Etuda št. 6 op. 36
E. Mollenhauer: Fantasia The boy Paganini

Ucenec 8. HROBAT META
Leto rojstva: 2008
pianist: Ivan Marinovič

Spored T. Bec: Pravljica
J. F. Mazas: Etuda št. 8 op. 36
F. Drdla: Concertino v a-molu op. 225
Maestoso

Ucenec 9. IVAN DAVID
Leto rojstva: 2009
pianist: Darja Brcar

Spored T. Bec: Pravljica
Ch. de Bèriot: Etuda št. 34 (K. A. Fortunatova)
A. Komarovski: Koncert za violino št. 2 v A-duru
Allegro giocoso


Petek, 6. 12. 2019
Velika dvorana, Vegova 7 / OE Glasbena šola KGBL

3. kategorija
08.30 sestanek žirije

Ura 09.00 – 10.00

Ucenec 1. LAH AMADEJ
Leto rojstva: 2006

pianist: Meira Smajlović

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
J. Dont: Etuda št. 17 op. 37
A. Vivaldi: Koncert za violino v g-molu, RV 315 (Štirje letni časi - “Poletje”)
Adagio e piano - Presto e forte
Presto

Ucenec 2. BLAŽIČ VITA
Leto rojstva: 2007
pianist: Kaja Stražar

Spored Ch. de Bèriot: Baletne scene op. 100
F. Mazas: Etuda št. 7
L. Firšt: Škratova skrivnost

Ucenec 3. GUTNIK AJDA
Leto rojstva: 2006
pianist: Kaja Stražar

Spored M. Bruch: Koncert za violino št. 1 v g-molu op. 26
Allegro moderato
F. Mazas: Etuda št. 8
L. Firšt: Škratova skrivnost

Ucenec 4. ULBL NIKA
Leto rojstva: 2006
pianist: Maja Kastratovik

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
J. B. Accolay: Koncert za violino št. 1 v a-molu
Allegro moderato
C. Dancla: Etuda št. 1 op. 73

Ura 10.30 – 11.30

Ucenec 5. VUČKO ZALA
Leto rojstva: 2007
pianist: Meira Smailović

Spored F. Mazas: Etuda op. 36 št. 33
L. Firšt: Škratova skrivnost
A. Vivaldi: Koncert za violino v E-duru RV 269 “Pomlad”
Largo
Allegro

Ucenec 6. ZORKO ANDRAŽ
Leto rojstva: 2006
pianist: Hermina Hudnik

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
Ch. de Bèriot: Etuda št. 19 Adagio
Ch. de Bèriot: Koncert za violino št. 7 v G-duru op. 76
Allegro maestoso

Ucenec 7. ZUPANČIČ VESNA
Leto rojstva: 2007
pianist: Gaber Drobnič

Spored F. Mazas: Etudes brillantes op. 36 št. 47
L. Firšt: Škratova skrivnost
J. Haydn: Koncert za violino v G-duru, Hob.Vlla:4
Allegro moderato

Ucenec 8. ZUPET TEREZA
Leto rojstva: 2006
pianist: Eva Zec

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
J. F. Mazas: Etudes speciales št. 26 op. 36
Ch. de Bèriot: Baletne scene op. 100

Ura 11.20 – 12.20

Ucenec 9. ANTUNOVIĆ KARIN
Leto rojstva: 2006
pianist: Snježana Pleše Žagar

L. Firšt: Škratova skrivnost
F. Fiorillo: Etuda št. 19
Ch. de Bèriot: Baletne scene op. 100

Ucenec 10. KOROŠEC ŽAN
Leto rojstva: 2007
pianist: Mateja Pleteršek

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
O. Rieding: Concertino v D-duru op. 25
Allegro moderato
F. Benda: (iz zbirke etud "Petersviolinschulwerk Etuden II")
Etuda št. 12

Ucenec 11. KOVAČIČ MIMA
Leto rojstva: 2007
pianist: Eva Sotelšek

Spored L. Firšt: Škratova skrivnost
O. Rieding: Concertino v a-molu “v madžarskem slogu” op. 21
F. Mazas: Etudes speciales št. 29 “Klepetalnica” op. 36


Petek, 6. 12. 2019
Velika dvorana, Vegova 7 / OE Glasbena šola KGBL

4. kategorija
14.30 sestanek žirije

Ura 15.00 – 16.00

Ucenec 1. LESKOVAR MAŠA
Leto rojstva: 2005
pianist: Matjaž Jager

Spored
N. Pečar: Stoji učilna zidana
Ch. Dancla: Etuda št. 1 op. 73
M. Bruch: Koncert za violino št. 1 v g-molu op. 26
Allegro moderato

Ucenec 2. VIHER ANA
Leto rojstva: 2004
pianist: Davorin Dolinšek

Spored N. Pečar: Stoji učilna zidana
F. Fiorillo: Etuda št. 5
P. Rode: Koncert za violino št. 7 v a-molu op. 9
Moderato

Ucenec 3. ZALOKAR KLAVDIJA
Leto rojstva: 2005
pianist: Olga Zalokar

Spored E. Lalo: Španska simfonija op. 21
Allegro non troppo
F. Mazas: Etuda 26, Polonaise
N. Pečar: Stoji učilna zidana

Ura 16.15 – 17.15

Ucenec 4. BAGARIČ VUJANIĆ KAROLINA
Leto rojstva: 2005
pianist: Kaja Stražar

Spored M. Bruch: Koncert za violino št. 1 v g-molu op. 26
Allegro moderato
F. Mazas: Etuda 28
N. Pečar: Stoji učilna zidana

Ucenec 5. IVAN LUCIJA
Leto rojstva: 2005
pianist: Darja Brcar

Spored N. Pečar: Stoji učilna zidana
F. Mazas: Etudes brillantes št. 50 op. 36
E. Lalo: Španska simfonija op. 21
Allegro non troppo

Ucenec 6. JUVAN GAL
Leto rojstva: 2004
pianist: Hermina Hudnik

Spored N. Pečar: Stoji učilna zidana
H. Wieniawski: Capriccio v a-molu
H. Vieuxtemps: Koncert za violino št. 4 v d-molu op. 31
Andante

Ucenec 7. KRAMAR EVA
Leto rojstva: 2005
pianist: Julija Zadravec

Spored N. Pečar: Stoji učilna zidana
D. Kabalevski: Kocert za violino v C-duru op. 48
Allegro molto e con brio
R. Kreutzer: Etuda št. 35


Ura 19.30
ZAKLJUČNI KONCERT NAGRAJENCEV
Svečana podelitev medalj, diplom, nagrad in posebnih nagrad vsem udeležencem tekmovanja.
Vljudno vabljeni!