RAZPORED TEKMOVANJA

KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Petek, 25. novembra 2016, Mala dvorana I, Ižanska 12

KATEGORIJA I.

10.00 – 11.30
Minutaža: cca. 9 min.

Obvezna skladba
Teja Merhar: Violina na potovanju

1. ZUPAN MIHA
Roj.: 16. 9. 2007
Pri klavirju: Nadja Vodišek
K. Rodionov:Etuda v g-molu
(V. Repše/M. Fleischman: Etude 3, št. 35)
A. Janšinov: Concertino v ruskem stilu, v a-molu, op. 35

2. ZUPANČIČ VESNA
Roj.: 17. 3. 2007
Pri klavirju: Urška Meglič Sadiki
J. Sulimov: Etuda št. 2
F. Küchler: Concertino v D-duru, op. 14, 1. st.

3. BEJAT KRAJNC VITO
Roj.: 18. 3. 2008
Pri klavirju: Marija Sedej
F. Mazas: Etudes Speciales, op. 36, št. 2
G. Perlman: Israeli concertino, 1.st. Hora-Hatikva

4. ČUŠIN JANA
Roj.: 14. 1. 2007
Pri klavirju: Elizabeta Demšar Zupan
N. Minko: Caprices št. 12,
F. Seitz: Koncert št. 1, op. 13, 1. st.

5. KOŠIR ELIZABETA
Roj.: 15. 1. 2008
Pri klavirju: Blaž Pucihar
A. Vivaldi: Koncert v G-duru, 1. st.
A. Janšinov: Etuda

ODMOR 15 MINUT

6. LEILER NINA
Roj.: 23. 3. 2008
Pri klavirju: Meira Smailović
N. Baklanova: Etuda št. 14, Staccato
F. Seitz: Concertino v G-duru, op. 13 1. st., Allegro non troppo

7. SALIBA LARA
Roj.: 9. 4. 2009
Pri klavirju: Stanislav Krutilov
A. Komarovski: Etuda št. 11 (Izbrane etude)
J. B. Accolay: Koncert za violino v a-molu


8. ULE ZARJA
Roj.: 2. 11. 2008
Pri klavirju: Hermina Hudnik
A. Gedike: Etuda št. 7, v A-duru
A. Komarovski: Koncert št. 2, v A-duru, 1. st.

__________________________________

KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Petek, 25. novembra 2016, Mala dvorana I, Ižanska 12

KATEGORIJA II.

12.15 – 13.00
Minutaža: cca. 11 min.

Obvezna skladba
Anej Černe: Balada

1. IVAN LUCIJA
Roj.: 31. 3. 2005
Pri klavirju: Eva Sotelšek
Ch. A. de Bériot: Koncert za violino št. 9 v a-molu, op. 104
J. F. Mazas: Etuda št. 29

2. KORBAR MARUŠA
Roj.: 20. 8. 2005
Pri klavirju: Marko Heričko
J. Dont: Etude op. 38, št. 2
A. Vivaldi: Koncert v G-duru, op. 7, št. 2, 1. st.

3. LAH AMADEJ
Roj.: 6. 9. 2006
Pri klavirju: Meira Smailović
F. Fiorillo: Etuda št. 3
O. Rieding: Concertino v madžarskem stilu,
1. st. Andante sostenuto – Allegro moderato

4. LESKOVAR MAŠA
Roj.: 26. 6. 2005
Pri klavirju: Larysa Kocherova
J. F. Mazas: Etudes-Speciales, op. 36, 1. zv., št. 5
O. Rieding: Concertino v madžarskem stilu v a-molu, op. 21

__________________________________

KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Petek, 25. novembra 2016, Mala dvorana I, Ižanska 12

KATEGORIJA III.

14.30 – 15.30
Minutaža: cca. 13 min.

Obvezna skladba
Dominik Jakšič: Intermezzo za violino in klavir

1. ZDOVC EMA
Roj.: 24. 8. 2004
Pri klavirju: Tadej Podobnik
F. Fiorillo: Etuda št. 28
A. Vivaldi: Pomlad v E-duru RV 269, 1. st., Allegro

2. BALAŽEVIČ ARKO AJDA
Roj.: 23. 4. 2003
Pri klavirju: Eva Sotelšek
Ch. De Bériot: Koncert št. 7, op. 76, v G-duru, 1. st.
J. F. Mazas: Etudes speciales op. 36/1, za violino solo, št. 29

3. RAKAR POLONA
Roj.: 6. 6. 2004
Pri klavirju: Blaž Pucihar
F. Seitz: Koncert v g-molu, op. 12, 1. st.
F. Fiorillo: Etuda št. 28

4. TORI ANJA
Roj.: 1. 2. 2004
Pri klavirju: Urška Vidic
F. Fiorillo: 36 Etüden, etuda št. 12, Moderato
J. B. Accolay: Concerto št. 1 v a-molu Allegro moderato

__________________________________

KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Sobota, 26. november 2016, Mala dvorana I, Ižanska 12

KATEGORIJA IV.

09.00 – 10.45
Minutaža: cca. 15 min.

Obvezna skladba
Leon Firšt: Preludij in igra

1. de WOLFF LAURA
Roj.: 14. 2. 2002
Pri klavirju: Tjaša Turk
H. Vieuxtemps: Etuda št. 2, op. 16
H. Wieniawski: Koncert št. 2 v d-molu, 1.st. Allegro moderato

2. CALLIGARIS LAURA
Roj.: 25. 7. 2002
Pri klavirju: Barbara Sladič
B. Campagnoli: Etuda št. 20 v As-duru iz zbirke A. Seybold, op. 182
W. A. Mozart: Koncert za violino in orkester št. 2, v D-duru, KV 211, Allegro moderato

3. JELENSKI VAL
Roj.: 20. 9. 2002
Pri klavirju: Nina Mole
J. F. Mazas: Etudes speciales op. 36, 1. zv., št. 26, Poloneza
Ch. De Bériot: Koncert v a-molu, op. 104, 1.st. Allegro maestoso

4. RUPAR ANA
Roj.: 9. 4. 2002
Pri klavirju: Božena Hrup
P. Rode: Caprice št. 4
Ch. A. de Bériot: Koncert št. 7, op. 76, 1.st.

ODMOR 15 MINUT

5. ŠAJN LIZA
Roj.: 5. 5. 2002
Pri klavirju: Matjaž Šajn
F. Mazas: Etuda op. 36, št. 28 v F-duru
Ch. De Bériot: Koncert v a-molu, št. 9, 1. st.

6. ŠERBEC ANJA
Roj.: 4. 7. 2002
Pri klavirju: Tilen Bajec
P. Rode: Caprice No. 2
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert v e-molu, 1. st., op. 64

__________________________________

KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Sobota, 26. november 2016, Mala dvorana I, Ižanska 12

KATEGORIJA V.

11.45 – 12.45
Minutaža: cca. 20 min.

Obvezna skladba
Iztok Kocen: Hladen dež

1. PAJANOVIĆ NIKOLA
Roj.: 7. 1. 2000
Pri klavirju: Danijel Brecelj
J. S. Bach: Sonata št. 2 v a-molu, Allegro
N. Paganini: Capriccio št. 8
L. van Beethoven: Koncert za violino in orkester v D-duru, 1. st.

2. YAKUNTSOVA SOFYA-AGNESSA
Roj.: 27. 6. 2000
Pri klavirju: Stanislav Krutilov
N. Paganini: Caprice št. 20, v D-duru
J. S. Bach: Partita II v d-molu, BWV 1004, Allemanda
H. Wieniawski: Koncert za violino št. 2 v d-molu, op. 22, 1. st. Allegro moderato

__________________________________

Slavnostna podelitev nagrad in zaključni koncert

Sobota, 26. 11. 2016, ob 17.00
v Mali dvorani I, Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana, Ižanska 12.

Bilo je zapisano ...